Pogotowie komputerowe Wrocław

pogotowie komputerowe

Nasze pogotowie komputerowe działa na terenie Wrocławia i Okolic,
Dojazd w wyznaczonej strefie miasta Wrocław GRATIS!! 

Jeżeli naprawa na miejscu będzie wymagała za dużo czasu Twój komputer zostanie zabrany do serwisu gdzie zostanie naprawiony po niższej stawce wg cennika naszego pogotowia. Jeśli Twoj problem to:

Wolny komputer? Zawiesza się? Nie działają podstawowe funkcje?

Wtedy najlepszym wyborem jest własnie nasze pogotowie.

Większość użytkowników myśli, że jak będzie miała problem z komputerem, to zwróci się do swojego sklepu komputerowego, który w ramach gwarancji naprawi uszkodzony sprzęt. Niestety, gwarancja nie obejmuje wszystkich problemów, właściwie większości. Dlaczego? Ponieważ duża część usterek nie jest spowodowana uszkodzeniem samego komputera, a wyłącznie błędami w systemie operacyjnym lub innym oprogramowaniu. Tego niestety gwarancja nie obejmuje...

Dlaczego pogotowie komputerowe zamiast sklepu komputerowego?

Oddając komputer do naprawy w sklepie tracisz go na kilka dni do kilku tygodni mimo, że problem można rozwiązać w kilka minut, zapłacisz tyle samo jeśli nie więcej, poza tym tego rodzaju serwisy komputerowe działają na zasadzie "reinstalacja systemu dobra na wszystko"

A co jeśli na dysku miałeś dane, które są na wagę złota? Najprawdopodobniej zostaną utracone. Poza tym to Twoje dane, zdjęcia, hasła do poczty, gadu gadu... tracąc sprzęt z oczu nie możesz być pewien, co się dzieje z informacjami na nim zawartymi, czy nie zostaną wykorzystane przez osoby trzecie.

USŁUGI NASZEGO POGOTOWIA KOMPUTEROWEGO które możemy naprawić na miejscu u klienta

 

-instalacja systemu operacyjnego Windows: XP, Vista, Seven (siedem) - bez utraty danych 
-usuwanie wirusów, trojanów,backdorów i robaków komputerowych
-odzyskiwanie utraconych oraz skasowanych danych z dysków twardych, pendrive, kart pamięci
-konfiguracja sprzętu komputerowego oraz instalacja sterowników do podzespołów PC-eta
-instalacja oraz deinstalacja programów (komercyjnych bądź darmowych) biurowych, zabezpieczających, ochronnych, programów antywirusowych, firewalli oraz kontroli rodzicielskiej 
-archiwizacja danych na dowolny typ nośnika 
-odzyskiwanie zapomnianych haseł internetowych, haseł windowsa
-pomoc przy instalacji routera, konfiguracji sieci bezprzewodowej, modemu i konfiguracji połączenia z Internetem
-konfigurowanie internetu bezprzewodowego, Wi-FI
-usuwanie awarii oraz diagnostyka sieci
-tworzenie i budowa sieci: LAN, WAN, VPN, Wi-Fi
-konfiguracja dostępu do internetu: UPC, Chello, Neostrada, Netia, Vectra, Multimedia, Orange, Plus, Era


Obsługiwane lokalizacje we Wrocławiu przez nasze pogotowie komputerowe: Stare Miasto, Krzyki, Śródmieście, Psie Pole,Gajowice, Fabryczna,  Gądów, Popowice, Grabiszyn, Grabiszynek, Jerzmanowo, Jarnołtów, Strachowice, Książe Wielkie, Powstańców śląskich,Widawa, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Osiniec, Szczepin,Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Rędzin, Pawłowice, Kużniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Przedmiście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce, Ołtaszyn, Karłowice, Różanka,  Pilczyce,Biskupin, Sępolno, Dąbie, Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze, Zalesie, Kozanów, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bińkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice,Księże Małe, Polanowice, Poświętne, Ligota, Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce, Strachocin, Wojnów, Świniary,   Szczytniki.

 


KONTAKT

KONTAKT

RAVEN WEB Usługi Informatyczne

ul Budziszyńska 33

54-434 Wrocław

tel 515-496-129

GODZINY OTWARCIA

KONTAKT

PN-PT

11:00-18:00

©2009 - 2024 Raven-Web Usługi Informatyczne. All Rights Reserved.